Menu

Archief

2018 – 2019  Cracow Trio
De Groote Oorlog
Dostojevski Strijkkwartet
‘De Grens’ met Ekaterina Levental
BRON Saxofoonkwartet
JUBILEUMCONCERT t.g.v. 20 jaar Korenwinde:

‘Icarus’ met Lucas van der Vegt en Valentina Tóth – piano

Yang Yang Cai – piano
2017 – 2018  Eke Simons – piano en Konstantyn Napolov – percussie, keyboards
Pieter van Loenen – viool en Tobias Borsboom – piano
Ruth Carasso – verteller en Jacobus den Herder – piano
Duo Bilitis
Musica Batavia
Caspar Vos – piano
Iris van Nuland –  viool en Andrea Vasi – piano (lenteconcert)
extra, GRATIS concert door  Steven Devine – klacecimbel en Kate Semmens – sopraan
2016 – 2017  Babylon Strijkkwartet
Duo Eleonore Pameijer – fluit en Ralph Rousseau – gamba
Peter de Groot – contratenor en Michiel Niessen – luit
Dividivi3
Berlage Saxophone Quartet & Jan Brokken – voordracht
 The Guitar Connection
Thomas Beijer – piano
Aleksandra Kaspera – cello en Patricia de la Vega – piano
(lenteconcert)
2015 – 2016 Pianoduo Blaak
Joris van den Berg – cello en Martijn Willers – piano
Animato Strijkkwartet
Workshop Bach-spelen door BRISK Blokfluitkwartet
Trio Escapada
Ekaterina Levental – mezzosopraan en
Maurice Lammerts van Bueren – piano
Stephano Harsono – piano (lenteconcert)
2014 – 2015 Hexagon Ensemble met Joep Onderdelinden (La Cenerentola)
jubileumvoorstelling i.s.m. Klassiek aan de Rijn
Oprecht Gelogen over Chopin:
Cees Mobach – verteller en Mark Toxopeus – piano
Lucie Horsch – blokfluit en Alexandra Nepomnyashchaya – klavecimbel
Marcel Worms – piano ‘Blues from everywhere’
Huygens Duo: Leonore van Sloten – mezzosopraan en Arjen Verhage – theorbe
Ramon van Engelenhoven – piano (Lenteconcert)
2013 – 2014 Tuschinski Trio: Parla Più Piano: filmmuziek
Nicolas van Poucke – piano
Prisma Trio: Anneke van Prooijen – viool
Elisabeth Smalt – altviool Michiel Weidner – cello
Arielle Vernède – piano
Workshop: Album voor amateurmusici:
cello masterclass door Frans van Ruth en Doris Hochscheid
Rondom de cellosonate van Frédéric Chopin:
Doris Hochscheid – cello en Frans van Ruth – piano
Franz Schubert – Die Schöne Müllerin
Robbert Muuse – bariton en Micha van Weers – piano
Lenteconcert door Marina Eckhardt en Svetlana Tratch – mandoline
2012 – 2013 Sabine Wüthrich – sopraan, Florian Just – bariton, Daniël Kramer – piano
Ensemble Fortuna: Jacqueline Dubach – blokfluit; Hilde van Ruymbeke – sopraan, Christopher Kale – tenor, Elly van Munster – luit, Cassandra Luckhardt – gamba
Kurios Klarinetkwartet: Judith van der Plas – 1e klarinet, Boukje Musch – 2e en es-klarinet, Peter Koetsveld – 3e en basklarinet, Mark Snitselaar – 3e en basklarinet
Trio Dumas: Joseph Puglia – viool, Chaim Steller – altviool, Örs Köszeghy – cello
Duo Verso: Matthijs Koene – panfluit en Stefan Gerritsen – gitaar
Vesna Dimcevska – zang en Brigitte van Hagen – piano
Duo Sax en Stix: Eva van Grinsven – saxofoon en
Ramon Lormans – marimba (Lenteconcert)
2011-2012 Dudok Kwartet: Judith van Driel en Marleen Wester, viool,
Mark Mulder – altviool, David Faber –  cello
Rosanne van Sandwijk – mezzosopraan en Jacobus den Herder – piano
Johannes Möller en Laura Fraticelli – gitaarduo
Martijn & Stefan Blaak – pianoduo
Bob van der Ent – viool, Daniël Kramer – piano
Canticum Canticorum Voix & Cordes
De geschiedenis van Babar het olifantje – Francis Poulenc
Familievoorstelling door Dieuwertje Blok – verteller, Lisette van de Loo – piano
2010 – 2011 Chopin Marathon door het Nederlands Pianisten Collectief
Lavinia Meijer – harp
Jubileumconcert
Thomas Borsboom – piano
‘Grieg & Röntgen’: Eva Stegeman – viool, Folke Nauta – piano,
Huib Ramaer – voordracht
Trio Amare: Sabine Wüthrich – sopraan,
Céleste Zewald – klarinet, Daniël Kramer – piano
Romantische meesterwerken voor viool en piano
Bart van Oort – fortepiano en Igor Ruhadze – viool
2009 – 2010 ‘Verliefd en Verloren’: Maarten Koningsberger – bariton, Marietta Petkova – piano, teksten Seth Gaaikema
‘Platero en andere ezels’: Margreet Niks – samenstelling, voordracht en fluit,
Stefanie Liedtke – fagot
‘Holland-Amerika Lijn’ door Sax&Stix:
Eva van Grinsven – saxofoon en Ramon Lormans – slagwerk
Vital Stahievitch – piano
Rosanne Philippens – viool en Yuri van Nieuwkerk – piano
MirAnDa Trio: Mirjam Rietberg – harp, Anna Azernikova – sopraan,
Dasha Beltiukova – fluit
2008 – 2009 ‘Ontmoeting’: Kailash ensemble: Lenneke van Staalen – viool,
Marien van Staalen – cello en tanpura, Heiko Dijker – tabla
Lidy Blijdorp – cello en Natasha Douma – piano
Deirdre Angenent – sopraan en Steven Faber – piano
Juan Zurutuza – piano
Nederlands Baryton Trio: Freek Borstlap – baryton,
Helena van Tongeren – altviool, Jan Insinger – cello
Allegra kwartet: Rosanne Philippens en Nadia Frissen – viool,
Hannah Strijbos – altviool, Lidy Blijdorp – cello
2007 – 2008 Jazzconcert: Freds & Sharps 6-Tet
Hannes Minnaar – piano
‘Constantijn Huygens, de dichter’:
Paulien van der Werff – zang en Willem Mook – luit
‘Die Sieben Letzt Worte’:
Bart van Oort – fortepiano en Frits van Oostenbruggen – voordracht
Trinitas Strijktrio: Nienke van Rijn – viool,
Karin Dolman – altviool, Rebecca Smit –  violoncello
Muziek uit Ghana: Berna Haverkort
2006 -2007 Trio twee Violen en een Bas, openluchtmaaltijd met muziek
America door Pim Zabel – piano en presentatie
Hans Woudenberg – cello
Sanne Hunfeld – viool en Maarten den Hengst – piano
Harpduo Bilitis
Charivari Trio, wereldmuziek
2005 -2006 Prinse Kwartet
Henk Hopman – gitaar en Hans van Schuppen – accordeon
Ken Gould – bariton en Mike Fentross – luit en theorbe
Klater, cabarettrio
Walewein Witten – piano
Jan Opsitos – viool en Nitzan Laster – cello
2003 – 2004 slagwerkduo: Hoekstra & Meliefste
Richard Flemming – piano
‘Con Piacere’: vocaal en instrumentaal kwintet
Marianna Rácz – fluit/viool en Hanna Shybayeva – piano
Caecilia Andriessen: Lezing met dia’s en muziek over familie Andriessen
‘Een hele dag muziek’: verrassingsconcert
Lavinia Meijer – harp
Syrène Saxofoonkwartet
Aventure ensemble: oude muziek zanggroep
2002 -2003 Tjeerd Top – viool  en Mariken Zandvliet – piano
Matangi Kwartet
Hopman & Landré: gitaar/fluit
Dick de Graaf jazz ensemble Masterclass
Jazzconcert door deelnemers masterclass en het Dick de Graaf Kwartet
Elena Bezprozvannykh – piano
2000 – 2001 Froukje Verhagen – piano
Heksenketel, kindervoorstelling
Liefde en Onmin: liederen, chansons, piano
Masterclass door Marietta Petkova + concert
Jazzconcert Bart Wintz Quartet
1999 – 2000 Openingsconcert
Gershwin, zang en piano
Dwalen in tijd en ruimte: voordracht, fluit en piano
Masterclass piano Marietta Petkova
Jazzconcert
Margreet Stassen – piano
Martine van Veen – piano